Zaloguj się
< Wróć do strony Aktualności

30.10.2020

Zmiana godzin pracy placówek BSR w Krakowie

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników od dnia 2 listopada 2020 roku zostają zmienione godziny pracy naszych placówek. Aktualny wykaz placówek znajduje się na stronie internetowej BSR w Krakowie www.bsr.krakow.pl w zakładce Placówki i bankomaty.
Ponadto w placówkach Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie:

  • może zostać ograniczona liczba klientów, którzy mogą przebywać w placówkach jednocześnie,
  • prosimy o zachowanie zalecanej odległości 2 metrów od pozostałych osób,
  • prosimy o zasłanianie ust i nosa,
  • dbamy o ochronę dezynfekując dłonie i sprzęt specjalnymi preparatami,
  • udostępniamy dla Klientów płyny do dezynfekcji.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Klientów oraz Pracowników
Banku, zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczanie wizyt w
placówkach naszego Banku do niezbędnego minimum.
Nasza prośba podyktowana jest troską o zdrowie nas wszystkich, w kontekście rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa COVID-19 i co za tym idzie, koniecznością ograniczenia przebywania w miejscach publicznych i większych skupiskach.

W związku z powyższym, rekomendujemy:

  • ograniczenie korzystania z gotówki i realizowanie płatności za pomocą karty płatniczej BSR w Krakowie lub dokonywanie płatności zbliżeniowych przy użyciu telefonu z aplikacją Google Pay,
  • wykonywanie przelewów oraz innych operacji bankowych za pośrednictwem bankowości internetowej eBSR, eBSR Biznes lub aplikacji mobilnej TuBSR.

Zalecamy korzystanie z możliwości kontaktu z Bankiem w formie telefonicznej bądź elektronicznej. Dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej BSR w Krakowie.
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zastosowanie się do powyższych rekomendacji oraz o zachowanie cierpliwości, ponieważ w zaistniałej sytuacji dokładamy wszelkich starań, aby zachować płynność obsługi. Naszym celem jest zapewnienie obsługi wszystkim Klientom, mimo niedogodności, z którymi mamy obecnie do czynienia.