Zaloguj się

Aplikacja mobilna TuBSR

Aplikacja mobilna TuBSR

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie udostępnia bezpłatną aplikację mobilną TuBSR, która umożliwia:
• dostęp do informacji o produktach, które posiadają Państwo w bankowości elektronicznej eBSR (rachunki, lokaty, karty, kredyty),
• wyświetlanie informacji szczegółowych (dostępne środki, saldo, historia, blokady),
• wykonywanie transakcji (przelewy krajowe, przelewy własne, doładowania telefonu) w granicach maksymalnych limitów ustalonych przez Bank:
- limit jednorazowej transakcji mobilnej - 5 000 zł
- limit dzienny transakcji mobilnych – 10 000 zł
Powyższe limity mogą zostać przez Państwa zmniejszone. Zmiana limitów jest możliwa po zalogowaniu się do usługi eBSR przez stronę internetową Banku – nie można tego zrobić w aplikacji mobilnej. W zakładce MÓJ PROFIL należy wybrać ZARZĄDZANIE LIMITAMI.
• potwierdzanie operacji zleconych w bankowości elektronicznej eBSR bez konieczności podawania kodów jednorazowych SMS. Autoryzacja za pomocą aplikacji TuBSR jest szybkim i wygodnym sposobem autoryzacji operacji, ponadto aplikacja prezentuje stan i szczegóły operacji historycznych.

Aktywacja aplikacji TuBSR
Do aktywacji aplikacji TuBSR niezbędna jest aktywna usługa autoryzacji SMS.
Aplikacja TuBSR dostępna jest na telefony z systemami Android oraz iOS w sklepach z aplikacjami:

 

Aplikację można pobrać i zainstalować, jeśli urządzenie mobilne posiada system operacyjny w wersji minimum Android 6.0 lub iOS 13.2 (albo nowsze) – prosimy o sprawdzenie przed pobraniem czy urządzenie spełnia wymagania techniczne.

Do korzystania z mobilnej autoryzacji niezbędny jest dostęp do Internetu, co może się wiązać z opłatą za pakiet transmisji danych. W razie konieczności uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z Bankiem Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie poprzez stronę www.bsr.krakow.pl zakładka Kontakt lub pod numerem telefonu 12 430 05 34 lub 12 257 11 06.

Jak skonfigurować aplikację?

1. Wejdź do sklepu Google Play lub AppStore, wyszukaj aplikację wpisując w oknie wyszukiwania frazę "TuBSR". Następnie kliknij ikonę aplikacji i przycisk pobierania. Aplikację możesz również pobrać poprzez kliknięcie w logo sklepu Google Play lub AppStore w bankowości internetowej eBSR.

2. Zaloguj się do bankowości elektronicznej eBSR, z Menu głównego wybierz moduł Mój Profil, następnie wybierz Mobilna autoryzacja. Wybierz: Aktywuj mobilną autoryzację przez SMS.

3. Kliknij: Wyślij SMS z kodem. Na podany w bankowości elektronicznej numer telefonu wysłany zostanie SMS z kodem parującym

4. Otwórz aplikację TuBSR i kliknij Rozpocznij.

5. W aplikacji TuBSR wpisz otrzymany SMS-em kod parujący

6. Wprowadź swój Login wykorzystywany do logowania do bankowości elektronicznej eBSR

7. Nadaj aplikacji TuBSR swój indywidualny 4-cyfrowy kod PIN służący do odblokowywania i zatwierdzania operacji w aplikacji.

8. Jeśli twój telefon posiada czytnik linii papilarnych to możesz logować się również przy jego użyciu.

9. Sprawdź w bankowości elektronicznej eBSR czy Twój telefon został poprawnie aktywowany.

 

Polityka prywatności aplikacji TuBSRpolityka-prywatnosci-aplikacji-tubsr.pdf105.86kBPobierz
Instrukcja aplikacji TuBSRinstrukcja-aplikacji-tubsr.pdf4.30MBPobierz