X
Szanowni Państwo!

W razie problemów z zalogowaniem się do bankowości elektronicznej prosimy o odświeżenie strony kombinacją klawiszy Ctrl + F5.

W związku z informacjami o pojawieniu się nowego typu wirusów, przypominamy o konieczności aktualizowania ochrony antywirusowej z bieżącą bazą wirusów oraz bieżącej aktualizacji systemu operacyjnego i przeglądarki. Przypominamy również o możliwych próbach ataku na Klientów bankowości elektronicznej polegającymi na próbie przekierowania Klienta na sfałszowane strony Banku, zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na otrzymywane wiadomości e-mail mogące zawierać fałszywe informacje (linki do stron), a sugerujące iż wiadomość ta została przesłana przez Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na nietypowe komunikaty podczas logowania (np "PROSZĘ CZEKAĆ") oraz podejrzane incydenty takie jak otrzymywanie SMS autoryzacyjnych lub żądanie podania hasła jednorazowego mimo braku operacji wymagającej autoryzacji. O wszelkich incydentach należy poinformować Bank. W związku z pojawiającymi się nowymi zagrożeniami dla Klientów bankowości elektronicznej zalecamy zapoznanie się z informacjami na ten temat, jak również poradnikiem Związku Banków Polskich ( link do ZBP)
OK
X
Szanowni Państwo!

W razie problemów z zalogowaniem się do bankowości elektronicznej prosimy o odświeżenie strony kombinacją klawiszy Ctrl + F5.


W związku z informacjami o pojawieniu się nowego typu wirusów, przypominamy o konieczności aktualizowania ochrony antywirusowej z bieżącą bazą wirusów oraz bieżącej aktualizacji systemu operacyjnego i przeglądarki. Przypominamy również o możliwych próbach ataku na Klientów bankowości elektronicznej polegającymi na próbie przekierowania Klienta na sfałszowane strony Banku, zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na otrzymywane wiadomości e-mail mogące zawierać fałszywe informacje (linki do stron), a sugerujące iż wiadomość ta została przesłana przez Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie. Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na nietypowe komunikaty podczas logowania (np "PROSZĘ CZEKAĆ") oraz podejrzane incydenty takie jak otrzymywanie SMS autoryzacyjnych lub żądanie podania hasła jednorazowego mimo braku operacji wymagającej autoryzacji. O wszelkich incydentach należy poinformować Bank. W związku z pojawiającymi się nowymi zagrożeniami dla Klientów bankowości elektronicznej zalecamy zapoznanie się z informacjami na ten temat, jak również poradnikiem Związku Banków Polskich ( link do ZBP) -->
OK

Nagrody i wyróżnienia

2003 – Bank zostaje laureatem III edycji konkursu „Najlepsze przedsięwzięcie roku w Małopolsce”, organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski i zdobywa tytuł „LIDERA MAŁOPOLSKI 2003”

2000 – BSR zwycięża w rankingu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych. Na pierwszym miejscu wśród polskich banków spółdzielczych pod względem posiadanych kapitałów klasyfikuje go również „Rzeczpospolita”
1999 – BSR po raz trzeci zostaje „Wyróżniającym się Bankiem Spółdzielczym” w III edycji konkursu Miesięcznika Finansowego BANK

1998 – powtórne zdobycie tytułu „Wyróżniający się Bank Spółdzielczy” w II edycji konkursu Miesięcznika Finansowego BANK.
BSR zajmuje I miejsce w rankingach banków spółdzielczych publikowanych przez „Rzeczpospolitą”, „Home&Market” oraz „Gazetę Finansową”

1997 - II miejsc w rankingi „Najlepsze Banki Spółdzielcze’97” redakcji „Home&Market”

1997 – BSR zostaje laureatem konkursu „Wyróżniający się Bank Spółdzielczy” w pierwszej edycji konkursu Miesięcznika Finansowego BANK, zorganizowanego przy współpracy z Federacją Konsumentów i udziale obserwatora ze Związku Banków Polskich.